Parafia pw. św. Urszuli
Szemborowo

Cmentarz

Niedziela, 21 Listopad 2021 r.

Cmentarz


Nasza parafia ma już zrobioną pełną inwentaryzację cmentarza. Na stronie internetowe naszej parafii jest zakładka dotycząca cmentarza i po wejściu na tę stronę mamy informację o cmentarzu, jest mapa z oznaczonymi sektorami i  grobami. Można wyszukać grób lub osobę zmarłą w specjalnej wyszukiwarce. Jest zakładka poświęcona zasłużonym osobom pochowanym na naszym cmentarzu.  W związku z tym, że ta strona jest jeszcze uzupełniana i poprawiana, proszę o sprawdzenie, czy wszystkie dane się zgadzają, a w przypadku jakiś nieścisłości lub komunikatu dotyczącego danego grobu proszę o zgłoszenie się do biura parafialnego.

Do 01.11.2022 roku z naszego cmetarza parafialnego zostaną usunięte nieopłacone nagrobki, szczególnie, te w złym stanie technicznym.

 

MSZE ŚWIĘTE

Niedziela 
g. 9.00, 11.00

Sobota
g. 18.00 (niedzielna)

Dni powszednie
g. 18.00

BIURO PARAFIALNE

Po wieczornych Mszach św.
/z wyjątkiem sobót i niedziel/

SPOWIEDŹ

Przed każdą Mszą św.

Z racji obostrzeń sanitarnych spowiedż   św. jest możliwa w naszej kaplicy /przy prezbiterium z lewej strony/ z zachowaniem odpowiedniego dystansu.

Chęć spowiedzi proszę zgłosić kapłanowi w zakrystii.