Parafia pw. św. Urszuli
Szemborowo

Odpust ku czci NMP Częstochowskiej wraz z parafialnymi Dożynkami

Poniedziałek, 25 Lipiec 2022 r.

Odpust ku czci NMP Częstochowskiej wraz z parafialnymi Dożynkami


Podaję do wiadomości, że nasz doroczny odpust ku czci NMP Częstochowskiej wraz z naszymi parafialnymi Dożynkami będziemy przeżywali w sobotę 27.08. (sobota) o g. 16.00. Z Szemborowa wieniec dożynkowy przygotowują rodziny Szymona Machińskiego, Mariusza i Zbigniewa Kołodziejczaków. Pozostałe wioski według własnej kolejności. Do przygotowania ciasta, pokrojenia go i dostarczenia na g. 13.00 do Sali OSP zostały wyznaczone rodziny od pp. Angeliki Kołodziejczak do rodz. p., Żur i Parafianie ze Stanisławowa

MSZE ŚWIĘTE

Niedziela 
g. 9.00, 11.00

Sobota
g. 18.00 (niedzielna)

Dni powszednie
g. 18.00

BIURO PARAFIALNE

Po wieczornych Mszach św.
/z wyjątkiem sobót i niedziel/

SPOWIEDŹ

Przed każdą Mszą św.

Z racji obostrzeń sanitarnych spowiedż   św. jest możliwa w naszej kaplicy /przy prezbiterium z lewej strony/ z zachowaniem odpowiedniego dystansu.

Chęć spowiedzi proszę zgłosić kapłanowi w zakrystii.